Dnes je středa 19. 12., svátek má Ester, zítra Dagmar.

Veřejné bruslení na Marečkově louce

Provozní doba kluziště:

  • 9 - 19 hod. veřejné bruslení, 19 - 22 hod. hokej pro dospělé

 

Aktuální informace k přípravě ledu:

 

- pondělí 3.12.2018: Dokončujeme přípravu kluziště, budeme čekat na mráz.

 

_________________________________________________________________

 

- sobota 24.2.2018: Led drží, veřejné bruslení dnes až do 21 hodin !!! Sledujte web, nejpozději ráno zveřejníme režim na neděli.


- sobota 24.2.2018: Dnes do 13 hodin otevřena jen jedna polovina ledu pouze pro děti do 12 let bez dospělých. Led zatím nemá nutnou nosnost.

 

- pátek 23.2.2018: Dnes dopoledne proběhlo první bruslení, na led se dostala celá naše základní škola. Byla to zatěžkávací zkouška, která ale bohužel ukázala, že led stále není promrzlý. Na fotky se můžete podívat zde. Během dne proběhne čištění a srovnání ledu. Budeme doufat, že do rána vše pořádně promrzne.

 

- čtvrtek 22.2.2018: Ledová plocha stále není promrzlá. Pár lidí unese, ale i pod provizorní rolbou led praskal, takže větší množství lidí by se propadlo. V pátek možná pustíme na led školu, ale je to závislé na nočním mrazu.

 

- středa 21.2.2018: Ledová plocha je už vcelku rovná, ale stále vystupují místa starého zmrzlého sněhu. Navíc to vypadá, jako by nám pod ledem někdo topil, stále to není úplně promrzlé, zejména u potoka. Když vysvitne slunce, taje to před očima. Dnes se znovu pokusíme led srovnat, po obědě nastříkáme další vrstvu vody. Stále doufáme, že to do víkendových mrazů klapne.

 

- úterý 20.2.2018: Výsledek pondělního zalití je nic moc, navíc mrazy jsou slabé, ani voda v pokusné PET lahvi zcela nepromrzla. Proběhlo další srovnání.

 

- pondělí 19.2.2018: Ledová plocha je konečně zmrzlá, že se po ní dá chodit, zametli jsme sníh a zalili vodou. Plocha je ale velmi hrbatá díky starému sněhu.

 

Vytisknout tuto stránku

Anketa

Uvítali byste, kdybychom Vám odváželi papír a plast přímo od domu?